History | Actual season | Players | Rusovce & www |Quest Book| Foto Gallery | Fixtures

Official link

Striedania: 65´ Duranský Peter za Matúša

PRIEBEH ZÁPASU:

Hoci sme mali menší problém poskladať zostavu, pre rôzne dôvody, nakoniec zo základnej zostavy vlastne nikto nechýbal. Na ihrisku od prvej minúty bolo vidieť kto bude zápasu vládnuť. Hostia v 1. kole prehrali vysoko, ale hrali len deviati. Tu prišli v plnej sile, ale u nás sa body len tak nebudú púšťať. Vyšiel nám úvod zápasu keď v 2. minúte sa odrazená lopta z rohu dostala k Martinovi Bognárovi a ten sa z hranice šestnástky nemýlil. Už o dve minúty prekonal brankára Jučík a o zápase bolo rozhodnuté. Zahrali sme si teda schuti a hoci súper mal jeden roh a jednu strelu na bránu tak na viac sa nezmohol. Padali aj pekné góly ako napríklad Jurčíkova rybička alebo Malíkov gól na 5:0 keď krásnou strelou z hranice šestnástky z prvej prestrelil brankára. Za zmienku stojí aj ukážkový rohový kop po ktorom hlavičkoval Kováč a gól si dal aj brankár Fero Lošonský z jedenástky po faule na Martina Bognára. Jedinou našou chybou bolo opäť nepremieňanie šancí, ktorých bolo v tomto zápase opäť veľmi veľa. Z predvedenou hrou bola spokojnosť hlavne u divákov, ktorý si prišli na svoje a tešia sa na ďaľší zápas.