History | Actual season | Players | Rusovce & www |Quest Book| Foto Gallery | Fixtures

Official link

FK Nové Mesto Bratislava - MFK RUSOVCE 0:6 (0:1)

Góly: 7´, 78´ Kizek Juraj .................................................................. ..........57´,62´ Bognár Martin ............................................................ ..........65´ Pavelka Erik ..................................................................... ..........72´ Jurčík Daniel

Striedania: 33´ Jurčík za Bizoňa, 46´ Kitanovič Alexander za Marka, 59´ Matúš za Kotlára

PRIEBEH ZÁPASU:

V prvom polčase sme z enormného tlaku nedokázali streliť gól. Trápili sme sa celý polčas, až na ... 7. minútu, keď sa presadil a sezónu gólovo zahájil najlepší strelec minulej sezóny, Juraj Kizek. Nespočetne veľa nepremenených šancí cez polčas zhodnotil tréner ako dôvod možno aj na strestné oznámenie. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním vyhrať a premieňať šance. Dočkali sme sa v 57. minúte. Rozhodca nedovolil striedať Kotlárovi, ten teda zobral loptu, potiahol cez pol ihriska a naservíroval loptu Martinovi Bognárovi a ten zavesil ľavačkou. Vzápätí si obnovil zranenie A. Kitanovič a museli sme dohrávať o jedného menej (keďže sme už trikrát stiedali). Paradoxne sme začali hrať s väčšou rozvahou a súpera sme začali drviť. Po treťom góle už súper nedokázal zdvihnúť hlavu a nekládol veľký odpor. Ich jediná veľká šanca sa naskytla ešte za stavu 0:1 ale veľmi dobre kopnutý priamy kop ešte lepším zákrokom chytil Fero Lošonský. Ako vstup do sezóny pre nás výsledok 6:0 je výborný, ale spokojnosť z predvedenou hrou už nieje tak veľká. Bol to však len začiatok sezóny a ďaľsí zápas bude určite len lepší.