Official link

NAPÍSAL DENNÍK PRAVDA

13.08.2005 - 188/05 - Juraj Kubiš, Milan Kubiš a Juraj Stoklas - str. 11
Slovo trénerov
* Ján Beniak (MFK Rusovce): "Naším cielom je postúpit do vyššej sútaže. Tomuto cielu sme podriadili aj celú prípravu. Káder sa posilnil, jediným slabším miestom je to, že nám zatial chýba druhý brankár."

* Jozef Bacík (Trnávka B): "Zostava sa takmer nezmenila, chceme v novej sezóne figurovat na celných prieckach tabulky, možno niekde medzi prvými troma družstvami."

* Jozef Haraslín (FK Lamac B): "V lete sme sa posilnili a radi by sme nadviazali v novej sezóne na úspešnú vlanajšiu sezónu. Nebudem sa tajit, ale ideme na postup. To je náš jednoznacný ciel."

* Lubor Tanác (ŠK Vrakuna B): Máme velmi úzky káder, väcšina hrácov prešla do ácka, ktoré bude bojovat o návrat do tretej ligy. Chceme odohrat sútaž so ctou, naším cielom je, aby nás futbal bavil."

* Dušan Boledovic (ŠK Krasnany ): "Do novej sezóny vstupujeme s tým, aby sme sa pohybovali v hornej polovici sútaže. Väcšie ciele si nedávame. Hrácov musí futbal bavit, to je to podstatné, preco tento šport robíme."

* Alfréd Bauer (FC Volkswagen): "Namiesto toho, aby sme sa posilnili, sme sa v lete oslabili. Preto je o nejakých cieloch v našom prípade velmi tažké hovorit. Ideme si schuti zahrat futbal, to je náš ciel."

* Juraj Bugala (FC Fortuna): "Piatu ligu hráme preto, aby sme sa stretli a pre zábavu a radost si zahrali futbal. Je to taký víkendový relax pre nás všetkých. Ak skoncíme okolo desiateho miesta, budeme spokojní."

* Vladimír Valent (ŠK Cunovo B): "Hlavnou úlohou je stabilizovat káder. Máme mladý tím, ktorý tvorí dobrú partiu. Máme urcite na viac, ako deviate miesto v minulej sezóne. Mojím cielom je tretie miesto."

* Peter Rajcani (Elán Cierna Voda): "Nemáme žiadny ciel. Sme cisto amatérsky klub bez financií a sponzorov. Sútaž hráme preto, aby sme si dobre zahrali a po futbale si spolu sadli a pozhovárali sa."

* Ladislav Habaj (MŠK Petržalka B): "Sme novácikom v sútaži. Družstvo sme založili najmä preto, lebo nám koncilo vela dorastencov a chceli sme, aby mali možnost kde hrat a prípadne sa prebojovat do nášho ácka."

* Jozef Blelovlc (Záhorská Bystrica): "S
prípravou na novú sezónu som nespokojný, mladí hráci nechodili trénovat, co sa urcite odrazí v lige. Tažko hovorit o nejakých ambíciách, budem rád, ak sa budeme pohybovat v strede tabulky."

* Igor Šiška (Slávia Ekonóm): "Chceli by sme nadviazat na záver jarnej casti, v ktorej sa nám celkom darilo a hrali sme aj dobrý futbal. Radi by sme skoncili v hornej polovici tabulky."

* Oto Lörincz (Jarovce B): "Vlanajšia sezóna nedopadla ružovo, teraz by sme chceli skoncit do desiateho miesta. Vekový priemer mužstva je okolo 20 rokov, som presvedcený, že týmto chlapcom sa oplatí venovat."

* Miroslav Chudej (Nové Mesto): "Z vlanajšej sezóny sme sa poucili, ak skoncíme o dve ci tri priecky vyššie, bude to úspech. V prvom rade si však ideme zahrat dobrý futbal."

* Peter Slovinec (Vinohrady): "Chceli by sme potrápit mužstvá zo špici tabulky, ktoré budú hrat o postup. Cielom je miesto v prvej šestke. V lete sme sa príliš neposilnili, ak sa nám budú vyhýbat zranenia, máme na to káder, aby sme boli v prvej šestke."

* Miroslav Susedka (Nepocujúci): "Ideme si do sútaže, aj napriek nášmu hendikepu zahrat dobrý futbal."
FK RUSOVCE@szm.sk | ©2005 MFK Official Web Site