Official link

NAPÍSAL DENNÍK PRAVDA

17.08.2005 - 191/05 - (zh) - str. 04
Futbalisti Cunova zacali novú sezónu kanonádou

CUNOVO - Po úvodnom kole novej sezóny v piatej futbalovej lige je na cele tabulky Cunovo B. V skupine Bratislava-mesto rozstrielalo na úvod Ciernu Vodu 9:0.
Tréner domácich Vladimír Valent považuje zápas za dobrý tréning pred duelmi so silnejšími súpermi. "Bola to podla ocakávania jednoznacná záležitost. Prvý gól sme dali za štvrthodinu a po štvorgólovom polcase nebolo o našom vítazstve pochýb. Na ihrisko som poslal dalších dvoch hrácov, aby si tiež schuti zahrali. Darilo sa celému kolektívu, ale pochválit môžem špeciálne Dibúza a Keršaka." Hetrikom sa predviedol Milan Kovasich. Na hrácoch Cunova bolo vidiet aj v tomto zápase, že ich futbal velmi baví a žijú ním. Informácie o stretnutiach a svojom mužstve zverejnujú napríklad aj na internetovej stránke, ktorú nedávno založili.
Cez víkend cestujú Cunovcania do Lamaca, kde sa stretnú s miestnym béckom. Tréner Valent si praje další trojbodový zásah: "Vždy poteší najviac vítazstvo, ale spokojný by som bol aj s bodom. Lamacania sú silní a pravidelne za nich nastupujú aj hráci z A mužstva. Najmä na nich si musíme dat pozor. Až teraz sa ukáže, na co máme. Ak však budú chlapci na ihrisku disciplinovaní, zo zlého výsledku obavy nemám."
FK RUSOVCE@szm.sk | ©2005 MFK Official Web Site